Bosch Spanmoer 115-230 mm (vp= 1) Ref. 1603340040
Bosch Spanmoer 115-230 mm (vp= 1) Ref. 1603340040
op voorraad
€7,61 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 697625 |
| EAN | 4007430268303 |
| SKU leverancier | 606474260 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 2600 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 18 NM |
| Schijf Ø | 230 MM |
| Artikelcode (SKU) | 697625 |
| EAN | 4007430268303 |
| SKU leverancier | 606474260 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 2600 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 18 NM |
| Schijf Ø | 230 MM |
| Afgegeven vermogen | 1800 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 6.3 KG |
| Greepomvang | 144 MM |
| Nullasttoerental | 6600 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 4800 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw