Bosch Lamellenschuurschijf X571 Best forMetal, diameter 125 mm, korrel 40, rech
Bosch Lamellenschuurschijf X571 Best forMetal, diameter 125 mm, korrel 40, rech
niet op voorraad
€4,83 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 109200 |
| EAN | 4007430296191 |
| SKU leverancier | 600515000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1700 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 3.7 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109200 |
| EAN | 4007430296191 |
| SKU leverancier | 600515000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1700 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 3.7 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Afgegeven vermogen | 1040 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.5 KG |
| Greepomvang | 206 MM |
| Nullasttoerental | 11000 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 11000 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw