Bosch Spanmoer 115-230 mm (vp= 1) Ref. 1603340040
Bosch Spanmoer 115-230 mm (vp= 1) Ref. 1603340040
op voorraad
€7,61 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 176368 |
| EAN | 4007430341433 |
| SKU leverancier | 606437000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 2200 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 13.5 NM |
| Schijf Ø | 230 MM |
| Artikelcode (SKU) | 176368 |
| EAN | 4007430341433 |
| SKU leverancier | 606437000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 2200 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 13.5 NM |
| Schijf Ø | 230 MM |
| Afgegeven vermogen | 1520 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 5.2 KG |
| Greepomvang | 142 MM |
| Nullasttoerental | 6600 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 4300 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw