| Artikelcode (SKU) | 697617 |
| EAN | 4007430268105 |
| SKU leverancier | 606468000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 2400 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 14 NM |
| Schijf Ø | 180 MM |
| Artikelcode (SKU) | 697617 |
| EAN | 4007430268105 |
| SKU leverancier | 606468000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 2400 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 14 NM |
| Schijf Ø | 180 MM |
| Afgegeven vermogen | 1600 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 5.7 KG |
| Greepomvang | 144 MM |
| Nullasttoerental | 8450 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 5800 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw