| Artikelcode (SKU) | 109312 |
| EAN | 4007430275707 |
| SKU leverancier | 613082000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1550 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 3.5 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109312 |
| EAN | 4007430275707 |
| SKU leverancier | 613082000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1550 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 3.5 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Afgegeven vermogen | 940 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.7 KG |
| Greepomvang | 206 MM |
| Minimaal haalbare hoek | 43 |
| Nullasttoerental | 11000 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 11000 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw