| Artikelcode (SKU) | 109309 |
| EAN | 4007430230478 |
| SKU leverancier | 613060000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 910 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 2 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109309 |
| EAN | 4007430230478 |
| SKU leverancier | 613060000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 910 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 2 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Afgegeven vermogen | 430 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.1 KG |
| Greepomvang | 197 MM |
| Minimaal haalbare hoek | 43 |
| Nullasttoerental | 10000 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 8200 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw