| Artikelcode (SKU) | 697581 |
| EAN | 4061792179820 |
| SKU leverancier | 600507000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1700 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 4.3 NM |
| Schijf Ø | 150 MM |
| Artikelcode (SKU) | 697581 |
| EAN | 4061792179820 |
| SKU leverancier | 600507000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1700 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 4.3 NM |
| Schijf Ø | 150 MM |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.6 KG |
| Greepomvang | 197 MM |
| Nullasttoerental | 9600 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 9600 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw