| Artikelcode (SKU) | 697595 |
| EAN | 4007430314277 |
| SKU leverancier | 601099000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1900 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 5 NM |
| Schijf Ø | 180 MM |
| Artikelcode (SKU) | 697595 |
| EAN | 4007430314277 |
| SKU leverancier | 601099000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1900 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 5 NM |
| Schijf Ø | 180 MM |
| Afgegeven vermogen | 1240 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.9 KG |
| Nullasttoerental | 8200 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 8200 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw