Bosch Doorslijpschijf Recht Expert for Inox AS 46 T, 230 x 2 mm (vp= 1) Ref. 260
Bosch Doorslijpschijf Recht Expert for Inox AS 46 T, 230 x 2 mm (vp= 1) Ref. 260
niet op voorraad
€5,41 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 109295 |
| EAN | 4007430337665 |
| SKU leverancier | 606482000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 2600 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 18 NM |
| Schijf Ø | 230 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109295 |
| EAN | 4007430337665 |
| SKU leverancier | 606482000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 2600 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 18 NM |
| Schijf Ø | 230 MM |
| Afgegeven vermogen | 1800 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 6.6 KG |
| Greepomvang | 149 MM |
| Nullasttoerental | 6600 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 4800 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw