Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 180537 |
| EAN | 4007430297402 |
| SKU leverancier | 601243500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1500 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 4.2 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Artikelcode (SKU) | 180537 |
| EAN | 4007430297402 |
| SKU leverancier | 601243500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1500 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 4.2 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Afgegeven vermogen | 900 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.4 KG |
| Greepomvang | 138 MM |
| Nullasttoerental | 3500 - 11000 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 11000 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw