Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 109283 |
| EAN | 4061792176928 |
| SKU leverancier | 603624000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1100 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 3.2 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109283 |
| EAN | 4061792176928 |
| SKU leverancier | 603624000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1100 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 3.2 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Afgegeven vermogen | 700 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.3 KG |
| Greepomvang | 195 MM |
| Nullasttoerental | 11000 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 7500 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw