Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 697575 |
| EAN | 4061792176355 |
| SKU leverancier | 603629000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1350 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 3.4 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Artikelcode (SKU) | 697575 |
| EAN | 4061792176355 |
| SKU leverancier | 603629000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1350 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 3.4 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Afgegeven vermogen | 830 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.4 KG |
| Greepomvang | 197 MM |
| Nullasttoerental | 11000 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 8000 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw