Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 697562 |
| EAN | 4007430338525 |
| SKU leverancier | 610035510 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1100 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 3.5 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Artikelcode (SKU) | 697562 |
| EAN | 4007430338525 |
| SKU leverancier | 610035510 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1100 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 3.5 NM |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Afgegeven vermogen | 700 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.2 KG |
| Greepomvang | 194 MM |
| Nullasttoerental | 12000 /min |
| Schroefdraad as | M 14 |
| Toerental bij belasting | 7000 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw