| Artikelcode (SKU) | 109471 |
| EAN | 4002395260874 |
| SKU leverancier | 4933451220 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.1 KG |
| Opgenomen vermogen | 1000 W |
| Max. zaagdiepte | 33 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 109471 |
| EAN | 4002395260874 |
| SKU leverancier | 4933451220 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.1 KG |
| Opgenomen vermogen | 1000 W |
| Max. zaagdiepte | 33 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Naam | AG 10-125 EK |
| Standaard toebehoren | Snelsluitbeveiliging, zijhandgreep, flens, flensmoer, 4 m kabel, sleutel |
| Asaansluiting | M 14 |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Min | 11,000 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw