AG22-230E Diamantset haakse slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312180 SKU leverancier: 4933440300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312180
EAN 4002395000210
SKU leverancier 4933440300
Merk MILWAUKEE
Gewicht 5.2 KG
Opgenomen vermogen 2200 W
Max. zaagdiepte 68 MM
Geleverd in Transportkoffer
Naam AG 22-230 E D-SET
Standaard toebehoren Beschermkap, kunststof zijhandgreep, flens, flensmoer, kabel, sleutel
Asaansluiting M 14
Schijf Ø 230 MM