AG 800-115ED-SET haakse slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312184 SKU leverancier: 4933451281
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312184
EAN 4002395170777
SKU leverancier 4933451281
Merk MILWAUKEE
Gewicht 2.0 KG
Opgenomen vermogen 800 W
Max. zaagdiepte 28 MM
Geleverd in Transportkoffer
Naam AG 800-115 E D-SET
Standaard toebehoren Beschermkap, zijhandgreep, flens, flensmoer, sleutel, diamantschijf
Asaansluiting M 14
Schijf Ø 115 MM