AG 800-125EK haakse slijpmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312186 SKU leverancier: 4933451213
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312186
EAN 4002395260805
SKU leverancier 4933451213
Merk MILWAUKEE
Gewicht 2.0 KG
Opgenomen vermogen 800 W
Max. zaagdiepte 33 MM
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Naam AG 800-125 EK
Standaard toebehoren Snelsluitbeveiliging, zijhandgreep, flens, flensmoer, sleutel
Asaansluiting M 14
Schijf Ø 125 MM