| Artikelcode (SKU) | 179593 |
| EAN | 4002395239597 |
| SKU leverancier | 4933428085 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.4 KG |
| Opgenomen vermogen | 1200 W |
| Max. zaagdiepte | 33 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 179593 |
| EAN | 4002395239597 |
| SKU leverancier | 4933428085 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.4 KG |
| Opgenomen vermogen | 1200 W |
| Max. zaagdiepte | 33 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Naam | AGV 12-125 X |
| Standaard toebehoren | Snelsluitbeveiliging, AVS-zijhandgreep, flens, flensmoer, sleutel, 4 m kabel |
| Asaansluiting | M 14 |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Min | 11,000 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw