| Artikelcode (SKU) | 109491 |
| EAN | 4058546229436 |
| SKU leverancier | 4933464998 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.5 KG |
| Opgenomen vermogen | 1250 W |
| Max. zaagdiepte | 33 MM |
| By system | Electric Tools |
| Artikelcode (SKU) | 109491 |
| EAN | 4058546229436 |
| SKU leverancier | 4933464998 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.5 KG |
| Opgenomen vermogen | 1250 W |
| Max. zaagdiepte | 33 MM |
| By system | Electric Tools |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Naam | AGV 13-125 XSPDEB |
| By technology | Brushed |
| Standaard toebehoren | Snelsluitbeveiliging, AVS-zijhandgreep, flens, Fixtec-moer, 4 m kabel |
| Asaansluiting | M14 |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Min | 12,000 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw