| Artikelcode (SKU) | 312198 |
| EAN | 4002395244164 |
| SKU leverancier | 4933433250 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.6 KG |
| Opgenomen vermogen | 1550 W |
| Max. zaagdiepte | 44 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 312198 |
| EAN | 4002395244164 |
| SKU leverancier | 4933433250 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.6 KG |
| Opgenomen vermogen | 1550 W |
| Max. zaagdiepte | 44 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Naam | AGV 15-150 XC |
| Standaard toebehoren | Snelsluitbeveiliging, AVS-zijhandgreep, flens, flensmoer, 4 m kabel |
| Asaansluiting | M 14 |
| Schijf Ø | 150 MM |
| Min | 9000 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw