| Artikelcode (SKU) | 312202 |
| EAN | 4002395244003 |
| SKU leverancier | 4933432270 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 3.1 KG |
| Opgenomen vermogen | 1750 W |
| Max. zaagdiepte | 58 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 312202 |
| EAN | 4002395244003 |
| SKU leverancier | 4933432270 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 3.1 KG |
| Opgenomen vermogen | 1750 W |
| Max. zaagdiepte | 58 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Naam | AGV 17-180 XC DMS |
| Standaard toebehoren | Snelsluitbeveiliging, AVS zijhandgreep, FIXTEC™ flensmoer, flensmoer, 4 m kabel |
| Asaansluiting | M 14 |
| Schijf Ø | 180 MM |
| Min | 7600 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw