| Artikelcode (SKU) | 312212 |
| EAN | 4002395161683 |
| SKU leverancier | 4933451413 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 5.4 KG |
| Opgenomen vermogen | 2400 W |
| Max. zaagdiepte | 68 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 312212 |
| EAN | 4002395161683 |
| SKU leverancier | 4933451413 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 5.4 KG |
| Opgenomen vermogen | 2400 W |
| Max. zaagdiepte | 68 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Naam | AGVK 24-230 EK |
| Standaard toebehoren | Snelsluitbeveiliging, AVS-zijhandgreep, flens, flensmoer, sleutel, 4 m kabel |
| Asaansluiting | M 14 |
| Schijf Ø | 230 MM |
| Min | 6600 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw