AGVKB24-230 EKX DMS KIT haakse slijpmach
Delen:
Artikelcode (SKU): 312215 SKU leverancier: 4933471465
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312215
EAN 4058546293642
SKU leverancier 4933471465
Merk MILWAUKEE
Gewicht 5.9 KG
Opgenomen vermogen 2400 W
Max. zaagdiepte 68 MM
Geleverd in Transportkoffer
Naam AGVKB 24-230 EKX DMS KIT
By technology Brushed
Asaansluiting M14
Schijf Ø 230 MM