| Artikelcode (SKU) | 121938 |
| EAN | 5414919972474 |
| SKU leverancier | 794004150 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 520 W |
| Gewicht | 17,00 KG |
| Toerental | 2950 min-1 |
| Spanning | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 121938 |
| EAN | 5414919972474 |
| SKU leverancier | 794004150 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 520 W |
| Gewicht | 17,00 KG |
| Toerental | 2950 min-1 |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 555 x 285 x 325 MM |
| Afmetingen slijpsteen (diameter x b) | 200x40x20 MM |
| Order nr. | 794004150 #mre# |
| Orig. nr. | Me15es |
| Slijpsteenafm.(Ø x b x Ø as) | 150x25x32 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw