- Draaggreep met een kleine diameter voor extra comfort
- Zijschakelaar voor het gemak van de gebruiker
| Artikelcode (SKU) | 250111 |
| SKU leverancier | GD0601 |
| Merk | MAKITA |
| Gewicht (EPTA) | 1,7 KG |
| Techniek (motor) | elektro |
| Geluidsniveau | 75 DB(A) |
| Diameter (spanhals) | 43 MM |
| Vermogen (nominaal) | 400 W |
| Artikelcode (SKU) | 250111 |
| SKU leverancier | GD0601 |
| Merk | MAKITA |
| Gewicht (EPTA) | 1,7 KG |
| Techniek (motor) | elektro |
| Geluidsniveau | 75 DB(A) |
| Diameter (spanhals) | 43 MM |
| Vermogen (nominaal) | 400 W |
| Breedte | 82 MM |
| Hoogte | 82 MM |
| Lengte | 359 MM |
| Verpakt per | 1 ST |
| Spanning | 230 V |
| Lengte (kabel) | 2,5 MTR |
| Model | recht |
| Vermogen | 400 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw