Bosch Slijpstift, cilindrisch, middelhard 6 x 60 x 25 mm x 20 mm (vp= 1) Ref. 16
Bosch Slijpstift, cilindrisch, middelhard 6 x 60 x 25 mm x 20 mm (vp= 1) Ref. 16
niet op voorraad
€6,72 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 158995 |
| EAN | 4007430213532 |
| SKU leverancier | 600617000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 710 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Afgegeven vermogen | 430 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 1.6 KG |
| Artikelcode (SKU) | 158995 |
| EAN | 4007430213532 |
| SKU leverancier | 600617000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 710 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Afgegeven vermogen | 430 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 1.6 KG |
| Nullasttoerental | 10000 - 30500 /min |
| Spanhalsdiameter | 43 MM |
| Spantangopname | 6 MM |
| Toerental bij belasting | 24000 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw