| Artikelcode (SKU) | 697870 |
| EAN | 4007430298867 |
| SKU leverancier | 602265500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 950 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Afgegeven vermogen | 510 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.7 KG |
| Artikelcode (SKU) | 697870 |
| EAN | 4007430298867 |
| SKU leverancier | 602265500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 950 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Afgegeven vermogen | 510 W |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.7 KG |
| Nullasttoerental | 900 - 3800 /min |
| Schijfdiameter | 150 MM |
| Schroefdraad as | M 14 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw