Polijstmolen OPTIgrind GU20P/230V/1Ph (v
Delen:
Artikelcode (SKU): 121490 SKU leverancier: 713101540
Specificaties
Artikelcode (SKU) 121490
EAN 4030635028847
SKU leverancier 713101540
Merk VYNCKIER
Vermogen 600 W
Gewicht 18,00 KG
Toerental 2850 tpm
Spanning 230 V
Afmetingen (l x b x h) 550 x 200 x 260 MM
Order nr. 713101540 #mre#
Orig. nr. Gu20p 230v
Polierschijfafmetingen (diameter x b x asgat) 200x20x16 MM