Zetbank HSBM610HS tafelmodel (vp=1) ref.
Delen:
Artikelcode (SKU): 179994 SKU leverancier: 713770610
Specificaties
Artikelcode (SKU) 179994
EAN 4036351019459
SKU leverancier 713770610
Merk VYNCKIER
Gewicht 42,00 KG
Afmetingen (l x b x h) 850 x 360 x 420 MM
Bediening Hand
Maximum plooibreedte 610 MM
Maximum plooidikte staal 1 MM