Massakabel - 25mm² - 320mm - Ø12.5mm (vp=1) ref. MCTR25320
Delen:
Artikelcode (SKU): 310589 SKU leverancier: MCTR25320
Specificaties
Artikelcode (SKU) 310589
SKU leverancier MCTR25320
Merk PAC
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Massakabel - 25mm² - 320mm - Ø12.5mm (vp=1) ref. MCTR25320 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: