Phantom Blindboorbeitel, 95° A10J-SCLCR 06
Delen:
Artikelcode (SKU): 875013 SKU leverancier: 725801100
Specificaties
Artikelcode (SKU) 875013
EAN 8716563319962
SKU leverancier 725801100
Merk PHANTOM
Lengte L2 10 MM
Type A10J-SCLCR 06
CBS-nummer 82078011
Classificatieniveau 1 Machines
Classificatieniveau 2 Machine, toebehoren
Classificatieniveau 3 Draaibank, toebehoren
Classificatieniveau 4 Beitelhouder
Hoofdstuk 7
Intrastat HS-code 82078011
Koelkanaal Ja
Snijrichting Rechts
Specificatie koptekst voor wisselplaten CCGT, CCMT, CCMW. <br><br>LET OP! Dit product is uitlopend.
Totale lengte L1 110 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Hoogte H1 9.5 MM
Schachtbreedte B1 7 MM
Wisselplaat grootte LxB 0602
Diameter houderschacht D1 10 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 13 MM