Mob. Ventilator DC Industry vario ø 1500mm 1000W (vp=1) ref. MV1500IL
Delen:
Artikelcode (SKU): 262392 SKU leverancier: 722313606
Specificaties
Artikelcode (SKU) 262392
EAN 5414919985085
SKU leverancier 722313606
Merk VYNCKIER
Spanning 230 V
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Mob. Ventilator DC Industry vario ø 1500mm 1000W (vp=1) ref. MV1500IL terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: