Multifunct. ventilator MV500PPL 2 snelh
Delen:
Artikelcode (SKU): 262379 SKU leverancier: 722313540
Specificaties
Artikelcode (SKU) 262379
EAN 5414919973990
SKU leverancier 722313540
Merk VYNCKIER
Vermogen 200 W
Gewicht 17,50 KG
Geluidsniveau 77 dB(A) 4m
Diameter 500 MM
Aantal snelheden 2
IP 20
Spanning 230 V
Afmetingen (l x b x h) 550 x 365 x 575 MM