Ventilator MVH300PP + SET 750W PP 230V
Delen:
Artikelcode (SKU): 121624 SKU leverancier: 722313651
Specificaties
Artikelcode (SKU) 121624
EAN 5414919979459
SKU leverancier 722313651
Merk VYNCKIER
Vermogen 750 W
Gewicht 24,00 KG
Geluidsniveau 77 dB(A) 4m
Diameter 300 MM
IP 22
Spanning 230 V
Afmetingen (l x b x h) 550 x 480 x 135 MM
Debiet 60 m³/min
Behuizing Pe
Order nr. 722313651 #hre#
Orig. nr. Mvh300ppset
Totale druk 260 Pa
Ventilatorblad Pvc
Werktemperatuur -20 - +55
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Ventilator MVH300PP + SET 750W PP 230V terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: