Artikelcode (SKU): 110931 SKU leverancier: 4211-11-6T
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110931
EAN 7311518152000
SKU leverancier 4211-11-6T
Merk BAHCO
Lengte 280 MM
Gewicht 225 oz
Tanden per inch 6 TPI
Weight (oz) 7.94 oz
Bladlengte 11 in MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Snoeizaag, vast, houten greep, extra geharde tanden, voor droog en hard hout, 11", 6 TPI terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: