CEE Stekker(M) 400V - 5 polig 32A (IP44)
CEE Stekker(M) 400V - 5 polig 32A (IP44)
op voorraad
€8,83 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 191073 |
| EAN | 5420000043138 |
| SKU leverancier | LM 44863 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,283 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Artikelcode (SKU) | 191073 |
| EAN | 5420000043138 |
| SKU leverancier | LM 44863 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,283 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 32 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw