CEE Koppelstekker(V) 250V - 3 polig 16A (IP44)
CEE Koppelstekker(V) 250V - 3 polig 16A (IP44)
op voorraad
€6,29 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 177648 |
| EAN | 5420000043060 |
| SKU leverancier | LM 44730 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,111 KG |
| Spanning | 250 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Artikelcode (SKU) | 177648 |
| EAN | 5420000043060 |
| SKU leverancier | LM 44730 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,111 KG |
| Spanning | 250 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw