CEE Koppelstekker(V) 400V - 5 polig 16A (IP44)
CEE Koppelstekker(V) 400V - 5 polig 16A (IP44)
op voorraad
€7,15 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 177649 |
| EAN | 5420000043077 |
| SKU leverancier | LM 44751 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,144 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Artikelcode (SKU) | 177649 |
| EAN | 5420000043077 |
| SKU leverancier | LM 44751 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,144 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw