CEE Stekker(M) 400V - 5 polig 32A (IP44)
CEE Stekker(M) 400V - 5 polig 32A (IP44)
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 832224 |
| EAN | 5420000066717 |
| SKU leverancier | LM 44662 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,278 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44/54 |
| Artikelcode (SKU) | 832224 |
| EAN | 5420000066717 |
| SKU leverancier | LM 44662 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,278 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44/54 |
| Stroomsterkte | 32 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw