| Artikelcode (SKU) | 149338 |
| EAN | 4015609651580 |
| SKU leverancier | VDE-368 |
| Merk | ELT |
| Aantal (polen) | 5 ST |
| Stroom | 63 A |
| Spanning | 400 V |
| Aantal (polen) | 5 ST |
| Artikelcode (SKU) | 149338 |
| EAN | 4015609651580 |
| SKU leverancier | VDE-368 |
| Merk | ELT |
| Aantal (polen) | 5 ST |
| Stroom | 63 A |
| Spanning | 400 V |
| Aantal (polen) | 5 ST |
| Aantal (polen) | 5 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw