| Artikelcode (SKU) | 148439 |
| EAN | 4011721050676 |
| SKU leverancier | 2010002 |
| Merk | ARFA |
| Uitvoering | Lang model conisch |
| Spanning | 230 V |
| Aarding | Rand- en penaarde |
| Amperage | 16 A |
| Artikelcode (SKU) | 148439 |
| EAN | 4011721050676 |
| SKU leverancier | 2010002 |
| Merk | ARFA |
| Uitvoering | Lang model conisch |
| Spanning | 230 V |
| Aarding | Rand- en penaarde |
| Amperage | 16 A |
| Beschermingsgraad | Ip 44 |
| Besteleenheid | 1 |
| Oververpakking | 10 |
| Polen | 2 polig + aarde |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw