- Europese kwaliteitskabel.
- voorzien van aangespoten stekker.
- andere zijde ontmanteld en voorzien van adereindhulzen
| Artikelcode (SKU) | 149352 |
| EAN | 8718215674306 |
| SKU leverancier | AN21505 |
| Merk | ELT |
| Temperatuur (bestendig) | -25 - 55 °C |
| Diameter (kabel) | 8,94 MM |
| Kleur | zwart |
| Kleur (basis) | zwart |
| Artikelcode (SKU) | 149352 |
| EAN | 8718215674306 |
| SKU leverancier | AN21505 |
| Merk | ELT |
| Temperatuur (bestendig) | -25 - 55 °C |
| Diameter (kabel) | 8,94 MM |
| Kleur | zwart |
| Kleur (basis) | zwart |
| Stroom | 16 A |
| Spanning | 250 V |
| Diameter (ader) | 1,5 MM² |
| Lengte (kabel) | 5 MTR |
| Aantal (aders) | 2 ST |
| Materiaal (kabel) | neopreen |
| Klasse/kwaliteitsnorm | II |
| Lengte | 5 MTR |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw