- Neopreen
| Artikelcode (SKU) | 191058 |
| EAN | 5420000041530 |
| SKU leverancier | LM 40453 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,32 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | Ho7rn-f (2g x 1,0 mm2) - neopreen |
| Artikelcode (SKU) | 191058 |
| EAN | 5420000041530 |
| SKU leverancier | LM 40453 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,32 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | Ho7rn-f (2g x 1,0 mm2) - neopreen |
| Aantal per overdoos | 30 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw