| Artikelcode (SKU) | 149634 |
| EAN | 5404009990990 |
| SKU leverancier | VS5BL |
| Merk | PALA |
| Lengte | 5 m |
| Kleur | Zwart TPI |
| Materiaal | Pvc MM |
| Beschermingsklasse | 22 ip |
| Artikelcode (SKU) | 149634 |
| EAN | 5404009990990 |
| SKU leverancier | VS5BL |
| Merk | PALA |
| Lengte | 5 m |
| Kleur | Zwart TPI |
| Materiaal | Pvc MM |
| Beschermingsklasse | 22 ip |
| Diameter draad | 3x1,5 |
| Elektrische stroom | 1x16 A |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw