- Neopreen
- EN 60309
- 3P + N + A (driefasig)
| Artikelcode (SKU) | 117875 |
| EAN | 5420000043039 |
| SKU leverancier | LM 44125 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 7,196 KG |
| Kabellengte | 25 m |
| Spanning | 400 V |
| Kabeltype | H07rn-f (5g x 2,5 mm - neopreen) |
| Artikelcode (SKU) | 117875 |
| EAN | 5420000043039 |
| SKU leverancier | LM 44125 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 7,196 KG |
| Kabellengte | 25 m |
| Spanning | 400 V |
| Kabeltype | H07rn-f (5g x 2,5 mm - neopreen) |
| Aantal per overdoos | 2 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw