- Neopreen verlengkabel
- EN 60309
- 3P + N + A (driefasig)
| Artikelcode (SKU) | 155889 |
| EAN | 5420000044326 |
| SKU leverancier | LM 44580 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 31 KG |
| Kabellengte | 25 m |
| Spanning | 400 V |
| Kabeltype | H07rn-f (5g x 10 mm2 - neopreen) |
| Artikelcode (SKU) | 155889 |
| EAN | 5420000044326 |
| SKU leverancier | LM 44580 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 31 KG |
| Kabellengte | 25 m |
| Spanning | 400 V |
| Kabeltype | H07rn-f (5g x 10 mm2 - neopreen) |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 64 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw