- Met stopcontact mer klapdeksel
| Artikelcode (SKU) | 117868 |
| EAN | 5420000019607 |
| SKU leverancier | LM 40750 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 2,3 KG |
| Kabellengte | 10 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | Ho7rn-f (3g x 2,5 mm2) - neopreen |
| Artikelcode (SKU) | 117868 |
| EAN | 5420000019607 |
| SKU leverancier | LM 40750 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 2,3 KG |
| Kabellengte | 10 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | Ho7rn-f (3g x 2,5 mm2) - neopreen |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw