- Met stopcontact mer klapdeksel
| Artikelcode (SKU) | 117866 |
| EAN | 5420000039681 |
| SKU leverancier | LM 40515 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 1,58 KG |
| Kabellengte | 15 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H05vv-f (3g x 1,5 mm2) - vinyl |
| Artikelcode (SKU) | 117866 |
| EAN | 5420000039681 |
| SKU leverancier | LM 40515 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 1,58 KG |
| Kabellengte | 15 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H05vv-f (3g x 1,5 mm2) - vinyl |
| Aantal per overdoos | 8 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw