- Verlengkabel - met stopcontact mer klapdeksel
| Artikelcode (SKU) | 191057 |
| EAN | 5420000047488 |
| SKU leverancier | LM 40770 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 8,64 KG |
| Kabellengte | 40 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm2) - neopreen |
| Artikelcode (SKU) | 191057 |
| EAN | 5420000047488 |
| SKU leverancier | LM 40770 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 8,64 KG |
| Kabellengte | 40 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm2) - neopreen |
| Aantal per overdoos | 2 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw