| Artikelcode (SKU) | 167144 |
| EAN | 4007123633258 |
| SKU leverancier | 1169844 |
| Merk | BRENNENSTUHL |
| Kabellengte | 25.00 m |
| Verpakking | Banderol lengtes |
| Aansluiting " | Geaarde stekker MK |
| UV-bestendig | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 167144 |
| EAN | 4007123633258 |
| SKU leverancier | 1169844 |
| Merk | BRENNENSTUHL |
| Kabellengte | 25.00 m |
| Verpakking | Banderol lengtes |
| Aansluiting " | Geaarde stekker MK |
| UV-bestendig | 1 |
| Aansluiting 2 | Geaarde koppeling |
| Aantal cores | 3 |
| Adercodering | Geen |
| Aderdoorsnede | 2 |
| Beschermingsgeleider (geel/groene ader) | G |
| Buitendiameter ca. | 5.0 MM |
| Gespiraliseerde kabel | Geen |
| Hogere contactbescherming | Ja |
| Kabel kwaliteit | Bremaxx |
| Kabelkleur | Rood |
| Kabelvoorziening | N05v3 |
| Koudebestendig volgens | Ja |
| Met FI-schakelaar | Geen |
| Met gereedheidsindicator | Geen |
| Met randaarde | Ja |
| Met scherm | Geen |
| Met snoerschakelaar | Geen |
| Nominale ingangsspanning | 250 v |
| Nominale spanning U | 500 V |
| Nominale spanning U0 | 300 V |
| Oliebestendig | Geen |
| Ontwerp/ vorm | Rond |
| Plug-in verbindingssysteem systeemgebonden | Geen |
| Plug-in-systeem contactdoos/ koppeling | Type e (fr) |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = fijndradig |
| Systeem stopcontact | Type e (fr) |
| Type lijn | Verlengkabels |
| Type reststroom | Nee |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw